Výloha nebo okna Vašeho obchodu jsou díky svým rozměrům informačním polem, které, pokud je správně organizováno, Vám pomůže přilákat pozornost klientů a realizovat jakékoli nápady.

Výzdoba Výloh obchodu není jen prvkem venkovní reklamy, ale také postavením značky, obrazu a firemního stylu obchodu.

Specialisté agentury mají kreativní přístup k plnění každé objednávky s přihlédnutím ke specifikům činností klienta.

Výzdobu výkladů lze tradičně rozdělit do následujících druhů:

Správný design a výzdoba výkladů pomůže přilákat pozornost potenciálních klientů, vytvořit potřebnou představu o postavení a kvalitě nabízeného zboží a služeb, pomůže přesvědčit kolemjdoucího, aby se stal klientem společnosti.

Z hlediska umělecké výzdoby lze rozlišit tři typy výzdoby výloh, a to:

Zdobení výlohy: profesionální přístup

Vytvoření efektní fungující výlohy je skutečným uměním, které naši zaměstnanci dokonale ovládají. Pomůžeme vytvořit „vizitku“ agentury, salónu nebo obchodní společnosti za účelem zlepšení postavení značky, vytvoření pozitivního obrazu, přilákání co největšího počtu potenciálních klientů.

Naši specialisté zvolí nejvhodnější metody zdobení. Zpravidla se v první fázi vytvoří obecný plán (nebo koncept), provede se schválení a výběr nejlepší možnosti. Výroba a instalace dekoračních prvků je zajištěna v krátké době – bannery, vinylové aplikace, lightboxy, 3D písmena vylepšují vizuální efekt. Všechny modely jsou při tom odolné vůči negativním faktorům prostředí (nevyblednou na slunci a nedeformují se vlivem vlhkosti).

Při zdobení výkladů se používají následující druhy výzdoby:

Výzdoba výlohy obchodu, kavárny, restaurace, kanceláře

Správně zdobená výloha je klíčem k úspěchu obchodu, cukrárny nebo jiného podniku souvisejícího se sektorem služeb.

Nabízíme originální výzdobu výloh

Profesionální přístup k výzdobě výloh

Naše společnost kosa-artgroup nabízí pouze profesionální interiérový design, který nejen přiláká klienty, ale také jim přinese pocit radosti a dobrou náladou. Naše výhody:

Pokud se obrátíte na dekorační studio kosa-artgroup, překvapíte své klienty barevným a neobvyklým designem výkladu natolik, že Vás určitě budou chtít navštívit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − 10 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.